Nominacja od Zuzler… a więc… odpowiadam.

Przyznaję, że nie jest to łatwe zadanie, ale spróbuję.
1 Nie mogę się obejść bez mojego Stołu. Jakby to paradoksalnie nie brzmiało, to jednak jest prawdziwe. Ponieważ wynajmuję, mieszkanie, nie mamy, a właściwie z początku nie mieliśmy stołu, więc warunki były spartańskie, szczególnie dla mnie było to trudne, więc tym bardziej doceniam to, że go mam.
2 Od jakiegoś czasu nie mogę się obejść bez mojego wózka. Niestety, tak się stało, że z powodu choroby muszę się na nim poruszać szczególnie wtedy, gdy mam jechać gdzieś dalej, np do lekarza.
3 Ciężko się obejść bez odpoczynku, chwili rozrywki i możliwości odstresowania się.
4 Ciężko się obejść bez samodzielności, bez aktywności. Bez tego, że mogę samodzielnie wyjść. A teraz jestem ograniczona.
5 Ciężko się obejść bez realizacji swoich zainteresowań, bez kontaktu z innymi ludźmi, ale takiego prawdziwego, bezpośredniego, nie internetowego, wirtualnego.
6 nie mogę się obejść bez książek, szczególnie historycznych, bo dzięki nim odpoczywam i dowiaduję się czegoś nowego.
7Nie mogę się obejść bez domowych obiadów, chociaz symbolicznej zupy, lub bigosu, który uwielbiam.
8 I tu w dwóch punktach nie uniknę powturzenia, bo telefon jest równie dla mnie ważny.
9 Komputer, telewizor radio, to moje okna na świat.
10 Bariery architektoniczne, to coś, co osoba na wózku potrzebuje, co jest konieczne, by było łatwiej w życiu, choć nie zawsze jest dostępne.

6 odpowiedzi na “Nominacja od Zuzler… a więc… odpowiadam.”

Raczej ich braku. Ale biorę to na kark zmęczenia, bo czuję się fatalnie. Dzięki, że zwróciłeś uwagę, bo nawet tego nie zauważyłam, że piszę bez sensu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

EltenLink